قبل از آمدن فکر می کردم که اینترنت نامحدود دارم و می توانم تمام شبکه های تلویزیون ایران را راحت داشته باشم- به رسم عادت- وفتی آمدم، حتی اینترنت نامحدود هم به سختی پیدا شد! اینترنت همراه خیلی گران بود و یک ماه طول کشید تا متوجهم بشوم چطور می توان اینجا با یک فلش اینترنت محدود داشت اما بالاخره گذشت. حالا از فیلم نت و . - البته قانونی و به صورت خریداری شده- فیلم و سریال دانلود می کنم و می بینم. به هر حال باید جز کار، زمان های دیگر را پر کرد. اول که به لطف میم کوچک توی هاردم سرک کشیدم و با سیمپسون ها دوست شدم و خوشبختانه آنقدر هستند که تا برگردم، ادامه دارند! بعد سریال نابغه و زندگی جذاب انیشتین، یک سریال جدید کانادایی  و حالا سیزن اول فرندز که می دانم خیلی ها عاشقش هستند؛ یک کمدی موقعیت تمام عیار. البته من هیچ وقت رغبتی به این سریال نداشتم، الان فارغ از برخی مسایل، کمدی اش برایم جالب است. در یک روز ده قسمت را دیدن، رکورد شگفت انگیزی است که البته دلیل دارد.

دیشب دچار یک حمله اساسی میگرن شدم و عواقبش، در نتیجه تصمیم گرفتم امروز خیلی فعالیت نکنم و مراقب خودم باشم. در امتداد این مراقبت، در خوابگاه ماندم و جز خواندن بخش هایی از یک پایان نامه، سعی کردم خودم را خیلی خسته نکنم و درنتیجه ده قسمت فرندز دیدم!

نکته اینکه همیشه دلم می خواست پشت سر هم سریال ببینم و نمی شد. از همان زمانی که مادر طی چند روز تمام قسمت های جومونگ را دیدند، برایم فانتزی شد که البته هیچ وقت محقق نشد! نه سریال جذابی پیدا می شد و نه مجال!

توی این تنهایی بلند، سریال بینی شده است یک راهکار به جای تلویزیون همیشه روشن اتاقم. بد هم نیست!

حالا قهوه و موس شکلاتی و سریال مرا به یاد دوستی می اندازد که زمن زیادی را این طور سپری می کند. دوستی که با وجود اختلاف سن، مشابهت های زیادی داریم.

بهانه 115: سریال!

بهانه 115: سریال!

سریال ,یک ,اینترنت ,البته ,خیلی ,های ,و سریال ,و می ,نکنم و ,هیچ وقت ,شدم و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

جهان فیلم ورزش و سرگرمی صفحه ی رسمی آروین خالق زاده دانلود فیلم و سریال ایرانی مطالب اینترنتی فیلم سوپر20016 اینستاگرام khadamatmajales اینجا ح جیمی مینویسد ! کوهنجان فارس مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام